Projekty domów szkieletowych na zgłoszenie do 70 metrów kwadratowych

09.06.2021

Budownictwo drewniane to idealne rozwiązanie na dzisiejsze czasy, gdy na topie są szybkość prac, ekologia oraz finansowanie kredytem bankowym. Wynajęcie profesjonalnej ekipy budowlanej, wznoszącej domy w lekkim szkielecie drewnianym nie powinno być najmniejszym problemem, jednak należy o nią zadbać zawczasu, jak o salę weselną na tę wyjątkową uroczystość, raz a dobrze.

Szybka budowa bez pozwolenia do 70 metrów kwadratowych

Trudno o wskazanie szybszej i bardziej ekologicznej budowy niż szkieletowa. Gotowe ściany mogą przyjechać na budowę lub zostać złożone na niej. A wszystko to poprzedzone jest uproszczoną procedurą formalno-prawną, dzięki której po zgłoszeniu budowy wraz ze szkicem inwestycji w na mapie zasadniczej (uwaga! Trzeba zachować odstępy od granic działki) oraz zaświadczeniu, że działka jest naszą własnością i budowę zaczynasz na 31 dzień od zgłoszenia.

 

Biurokracja się upraszcza i życie staje się łatwiejsze, ale o jednym trzeba pamiętać

Zgodnie z rządowymi planami budynki na zgłoszenie do 70 metrów kwadratowych zabudowy będzie można postawić bez ubiegania się o pozwolenie. Próbowaliście kiedyś poukładać klocki lego bez instrukcji? Nie? No właśnie, dlatego gwarancją poprawnie wzniesionej budowli zawsze jest projekt, zawierający zestawienia materiałów. Do tego odpowiedni know-how, czyli zlecenie budowy fachowcom, którzy wiedzą jak się takimi klockami bawić. Zainteresował Was ten temat?

Zapoznajcie się z artykułem na stronie zaprzyjaźnionej pracowni projektowej Projekty domów na zgłoszenie do 70 metrów kwadratowych. Mamy to!

 

A my na to jak na lato

Budowa w standardzie deweloperskim domu szkieletowego na zgłoszenie, gdy tylko wejdzie w życie projekt ustawy, będzie najłatwiejsza w historii. Większość realizacji naszej firmy mieści się w tym przedziale metrażowym. Zachęcamy do zapoznania się z galerią realizacji, a w niej z domami do 70m2 takimi jak LA PALMA, BAYAMO.


Zobacz także

22.05.2024

Mały dom parterowy - jaki lepiej wybudować: murowany czy szkieletowy?

Wybór między domem murowanym a szkieletowym zależy od wielu czynników, takich jak budżet, czas budowy, preferencje dotyczące estetyki i trwałości, a także lokalizacja i klimat. Oto porównanie obu...
Czytaj więcej
25.04.2024

Projekty domów szkieletowych -czy warto budować w szkielecie?

Budowa domu szkieletowego to interesująca alternatywa, szczególnie dla osób, które zależy na szybkim i elastycznym procesie budowy. Oto zalety i wady domów szkieletowych: Zalety domów...
Czytaj więcej
13.04.2024

Czy domy szkieletowe pasują do stylu góralskiego?

Oczywiście! Domy szkieletowe mogą doskonale wpasować się w styl góralski, ale warto zrozumieć, jakie cechy charakteryzują ten tradycyjny styl architektoniczny. Styl góralski jest związany z...
Czytaj więcej