Projekty domów szkieletowych na zgłoszenie do 70 metrów kwadratowych

09.06.2021

Budownictwo drewniane to idealne rozwiązanie na dzisiejsze czasy, gdy na topie są szybkość prac, ekologia oraz finansowanie kredytem bankowym. Wynajęcie profesjonalnej ekipy budowlanej, wznoszącej domy w lekkim szkielecie drewnianym nie powinno być najmniejszym problemem, jednak należy o nią zadbać zawczasu, jak o salę weselną na tę wyjątkową uroczystość, raz a dobrze.

Szybka budowa bez pozwolenia do 70 metrów kwadratowych

Trudno o wskazanie szybszej i bardziej ekologicznej budowy niż szkieletowa. Gotowe ściany mogą przyjechać na budowę lub zostać złożone na niej. A wszystko to poprzedzone jest uproszczoną procedurą formalno-prawną, dzięki której po zgłoszeniu budowy wraz ze szkicem inwestycji w na mapie zasadniczej (uwaga! Trzeba zachować odstępy od granic działki) oraz zaświadczeniu, że działka jest naszą własnością i budowę zaczynasz na 31 dzień od zgłoszenia.

 

Biurokracja się upraszcza i życie staje się łatwiejsze, ale o jednym trzeba pamiętać

Zgodnie z rządowymi planami budynki na zgłoszenie do 70 metrów kwadratowych zabudowy będzie można postawić bez ubiegania się o pozwolenie. Próbowaliście kiedyś poukładać klocki lego bez instrukcji? Nie? No właśnie, dlatego gwarancją poprawnie wzniesionej budowli zawsze jest projekt, zawierający zestawienia materiałów. Do tego odpowiedni know-how, czyli zlecenie budowy fachowcom, którzy wiedzą jak się takimi klockami bawić. Zainteresował Was ten temat?

Zapoznajcie się z artykułem na stronie zaprzyjaźnionej pracowni projektowej Projekty domów na zgłoszenie do 70 metrów kwadratowych. Mamy to!

 

A my na to jak na lato

Budowa w standardzie deweloperskim domu szkieletowego na zgłoszenie, gdy tylko wejdzie w życie projekt ustawy, będzie najłatwiejsza w historii. Większość realizacji naszej firmy mieści się w tym przedziale metrażowym. Zachęcamy do zapoznania się z galerią realizacji, a w niej z domami do 70m2 takimi jak LA PALMA, BAYAMO.


Zobacz także

18.11.2023

Czy chcesz dom parterowy? Najpierw poznaj jego zalety i wady.

domy parterowe bez poddasza użytkowego mają swoje wady i zalety, zależnie od indywidualnych preferencji i potrzeb mieszkańców. Oto kilka powszechnych zalet i wad tego rodzaju domów: Zalety: BRAK...
Czytaj więcej
22.10.2023

Ogrzewanie w domach szkieletowych

Ogrzewanie i chłodzenie drewniane konstrukcje ramowe Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby zapewnić całoroczny komfort w nowym domu o konstrukcji drewnianej, jest upewnienie się, że jest on...
Czytaj więcej
13.10.2023

Czym się różni dom szkieletowy od domu kanadyjskiego?

Dom szkieletowy i dom kanadyjski to dwa różne rodzaje domów. Dom szkieletowy, znany również jako dom drewniany szkieletowy, jest typem budynku, w którym nośną strukturę stanowi szkielet z...
Czytaj więcej